Keliasdešimt autentiškų dokumentinių įrašų bei profesionalių aktorių įrašytų parko istorijų kartu su viską lydinčia muzika bei garso dizainu ves klausytojus per visų keturių parke įsikūrusių konfesijų religines-kultūrines tradicijas, garsiuosius 1956 m. Vėlinių įvykius, paminkluose tūnančią rezistencinę Lietuvos kovų už nepriklausomybę atmintį bei šių laikų kauniečių istorijas.
Projekto režisierius – ne pirmą kartą teatro ribas ir naujus teatrinės kūrybos formatus išbandantis režisieriaus Gintaro Varno mokinys Žilvinas Vingelis, kompozitorius ir garso dizaineris – Mykolas Natalevičius – įvairių konkursų ir premijų laureatas, 2012 m. įvertintas Jaunojo menininko premija.
Dramaturgai Žilvinas Vingelis ir Goda Simonaitytė;
Programuotojas Valentas Matusevičius;
Vizualizacijų dailininkė Dovilė Gecaitė;
Režisieriaus asistentė Goda Simonaitytė;
Projekto prodiuseris ir idėjos autorius Darius Vizbaras. „Esu užaugęs Kaune ir šis parkas nuo mažų dienų mano atmintyje įsirašęs kaip įvairių baimių, meilės, jėgos, tikėjimo ir kitų jame slypinčių, vaikui dar nepažįstamų ir neišreikštų jausmų vieta. Pradėjus gilintis į jo istoriją bei rinkti žmonių atsiminimus, kaip už siūlo patraukus, pradėjo lįsti netikėti dalykai. Iškart supratome, jog kasame teisingoje vietoje. Tai kontrastingų istorijų ir radikalių išgyvenimų vieta. Panaikinti tuos kontrastus išplaunantį laiką ir panardinti klausytoją į čia ir dabar grėsmingai atgimstančių parko (o iš tiesų – keturių konfesijų kapinių) istorijų tirštumą ir yra visos mūsų komandos tikslas,“ – sako projekto režisierius Ž. Vingelis.
Aplikacijos sukūrimo rėmėjas: Lietuvos kultūros taryba.
Aplikacijos pritaikymą Ramybės parke (Kauno senosiose kapinėse) remia Kauno miesto savivaldybė.
Ramybės parkas (Kauno senosios kapinės)